♥♥♥
OPOWIADANIA
  • Moje opowiadania:
1. Heart Without You- 1D FF, Larry, Ziall (zakończone)

Louis jest gejem, przez co ojciec wyrzuca go z domu. W Londynie dostaje pracę jako striptizer w klubie nocnym, a za dnia studiuje psychologię. Harry jest niedobrym dzieckiem. Nadużywa alkoholu, narkotyków i ostrych imprez. Anne nie radzi sobie z nim, przez co postanawia wysłać go do szkoły katolickiej w Londynie. Co stanie się, gdy pewnej nocy ta dwójka obcych ludzi spotka się na środku skrzyżowania? Czy Louis odnajdzie Harry’ego? I czy Harry pozwoli się znaleźć?
 

2. Seven Deadly Sins - 1D FF, Zarry (zakończone)

28-letni komisarz MI5, Zayn Malik, otrzymuje nietypowe zlecenie. Ma poprowadzić śledztwo w sprawie młodego mordercy, Harry’ego Styles, który po dokonaniu siedmiu egzekucji, sam zgłasza się na posterunek policji. Czy Zayn’owi uda się rozwikłać zagadkę 25-latka z Chesire, zanim sam stanie się jego ofiarą?

3. Messages From A Grave - 1D FF, Larry (zakończone)

One Direction. Ta nazwa sprawia, że szaleją miliony na całym świecie. To nie tylko zespół, ale także grupa najlepszych przyjaciół. Nikt nie podejrzewał, że kiedyś to się skończy. Jednakże, gdy pewnego dnia Louis ginie w tragicznym wypadku samochodowym, wszystko się zmienia. Zwłaszcza, kiedy Harry zaczyna dostawać dziwne wiadomości od ukrytego numeru. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Tajemnicza Osoba o pseudonimie “L.” wie o nim rzeczy, o których nie wiedział nikt, prócz Louisa. Kto chce zniszczyć życie Styles’owi do tego stopnia, by podszywać się pod zmarłą osobę? Zayn? Liam? Niall? A może… 


4. Another Cup Of Coffee - 1D FF, Zouis, Narry (zakończone)

Louis Tomlinson, 28latek, który po odejściu żony, Hannah, samotnie wychowuje dwójkę dzieci: 3-letnią Lily oraz 8-letniego Tommy’ego, a także jest głównym szefem wielkiego domu mody, Tomlinson Creations, który prowadzi ze swoim przyrodnim bratem, Liamem Payne. W firmie wszyscy uważają go za wrednego skurwiela, który nie daje sobie wejść na głowę, do czasu. / Zayn Malik to 26-letni, zdeklarowany gej, samotnie wychowujący 8-letniego syna, Nathaniela. Po ucieczce z nietolerancyjnego Bradford, postanawia wyjechać do Londynu i spróbować sił w świecie mody. Zostaje zatrudniony jako osobisty asystent Louis’ego Tomlinsona i aż strach pomyśleć, do czego może doprowadzić współpraca dwóch aroganckich i nienawidzących się nawzajem dupków, oraz ich pokręcone dzieci…

5. Komisarz Zouis1D FF, Zouis, Niam, Heleanor (w trakcie)

Zayn Malik, komisarz szwedzkiej policji, wraz z przyjaciółmi: podkomisarzami Niallem Horanem i Louisem Tomlinsonem, swoim szefem Liamem Payne oraz patologiem Harrym Stylesem, rozwiązuje kryminalne zagadki Sztokholmu. Oprócz policjantów, służbę sprawuje tam owczarek Zouis, który pomaga rozwikłać najmroczniejsze sprawy i jest dodatkową parą oczu oraz uszu dla swojego zespołu.